• Polski
  • English
  • Русский

Na tej stronie znajdziesz zdjęcia oraz informacje na temat nowości w asortymencie Julimex

Julimex rusza z nową misją „Slimfitting”!

Julimex rusza z nową misją „Slimfitting”!

Firma Julimex, wyłączny dystrybutor marki Plie, stworzyła innowacyjną ideę Slimfittingu, która propaguje prawidłowe dopasowywanie bielizny korygującej do różnych kobiecych sylwetek. Każda kobieta ma inną sylwetkę, boryka się z różnymi problemami, różne strefy są dla nich problematyczne, dlatego ważne jest, aby ta bielizna była dobrze dobrana, żeby skupiała się na tych trudnych strefach i jednocześnie naprawdę podkreślała zalety kobiecej sylwetki. Oferta bielizny wyszczuplającej jest bardzo szeroka, ponieważ ma ona różne właściwości, niektóre modele lepiej podkreślają walory danego typu sylwetki.  Bardzo trudno jest zmienić naszą figurę, dlatego tak ważne jest aby ją poznać i polubić. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem postanowiliśmy podzielić się swoją wiedzą z właścicielami i personelem sklepów z bielizną, aby lepiej mogli doradzać swoim klientkom.

Autorski program szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak: technologia produkcji i cechy produktów, fakty i mity dotyczące bielizny wyszczuplającej, typy sylwetek, prawidłowy dobór bielizny wyszczuplającej do danego typu sylwetki, techniki sprzedaży i obsługi klienta, etykieta w przymierzalni, nowe trendy w bieliźnie bezszwowej: antycelulitowa bielizna modelująca (kolekcja Emana®), bielizna dla kobiet w ciąży (kolekcja Maternity) i uciskowa pooperacyjna (kolekcja Compression). Wskazówki i zdobytą wiedzę, można łatwo wykorzystać w praktyce, dodatkową część szkolenia stanowią warsztaty i panel dyskusyjny. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i daje uczestnikom takie profity jak: certyfikat przyznający tytuł profesjonalnego slimfittera, materiały promocyjne oraz zniżkę na zakup bielizny wyszczuplającej. Jesteśmy przekonani, że dzięki Slimfittingowi lepsza i bardziej profesjonalna obsługa klientek przełoży się na wzrost wyników sprzedaży.
Tej wiosny rusza nowa edycja szkoleń SLIMFITTING. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z hurtownią, w której kupujesz bieliznę wyszczuplającą marki Plie.

Copyright by julimex.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.