Targi, targi i… po targach
Targi, targi i… po targach

 Trwający dwa dni Salon Bielizny to w wielu przypadkach kulminacja trwających wiele miesięcy przygotowań. Marki chcą tu zaprezentować się jak najlepiej, wyróżnić na tle konkurencji i przyciągnąć jak największą uwagę odwiedzających. W firmie Julimex przygotowania do targów to cały proces, który tak naprawdę rozpoczyna się już niedługo po zakończeniu ich poprzedniej edycji.

W hali Expo zajęliśmy zwycięskie miejsce F1, znajdujące się po prawej stronie od głównego wejścia. Na starannie zaprojektowanym stoisku wyeksponowane zostały sezonowe nowości – przede wszystkim linia bielizny męskiej JMX, z którą startujemy po raz pierwszy w blisko dwudziestoletniej historii firmy. Ponadto nasi partnerzy i kontrahenci mieli możliwość zobaczenia prototypów biustonoszy samonośnych Wings!BRA, laserowo ciętych fig BLISS i perforowanych, lekkich fig AIR. Nie zabrakło także nowych akcesoriów, których ofertę staramy się sukcesywnie powiększać – osłonek papierowych PS-08, silikonowych PS-09 oraz nie posiadających jeszcze numeru, wielorazowych osłonek roboczo nazwanych „króliczkami” – ze względu na specyficzny kształt.

Odwiedzający mogli przekazać nam swoje uwagi odnośnie dostępnej na rynku oferty i zasugerować, co najlepiej byłoby zmienić lub dodać. Specjalnie na targi przygotowaliśmy nowy, firmowy katalog, którego graficzna oprawa wykroczyła poza typowo handlowy schemat. Możecie już pobrać go w formie PDF tutaj:

POBIERZ NOWY KATALOG

Ponadto nasi goście mieli możliwość napić się z nami doskonałej kawy, poczęstować słoną lub słodką przekąską i otrzymać płócienną, logowaną torbę na ramię z nowym katalogiem, ulotkami i innymi drobiazgami – prezentami od firmy.

Kulminacyjnym momentem targów był jak zwykle sobotni pokaz mody, tym razem utrzymany w niezwykle barwnym, cyrkowym klimacie. Marka Julimex pokazała w nim męskie bokserki JMX, a także dwie, damskie sylwetki – drukowane figi OPTIC , koszulkę Soft&Smooth oraz figi KISS w sezonowym odcieniu bordo. Cały pokaz obejrzycie tutaj:

OBEJRZYJ POKAZ

Podsumowując - IX Salon Bielizny zdecydowanie zaliczamy do udanych i powoli myślimy już o wiosennej edycji imprezy…

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium