Gorący temat – czerwona podwiązka!

Gorący temat – czerwona podwiązka!

Skąd wziął się przesąd o czerwonej bieliźnie na studniówce? Dokładnie nie wiadomo. Lepiej jednak nie igrać ze szczęściem podczas matur i założyć dokładnie ten sam zestaw także w maju, na same egzaminy. Ma to zapewnić powodzenie i najlepsze rezultaty. Warto jednak z pewnością także przyłożyć się do nauki – sama czerwona bielizna wszak egzaminu za nikogo nie napisze.

 

Jaka więc powinna być dobra, studniówkowa podwiązka? Przede wszystkim – bardzo elastyczna. Wykorzystanie sprawdzonych materiałów wysokiej jakości w podwiązkach marki Julimex sprawia, że będą one dobre na uda w rozmiarze XS-XXL. Nowością w naszej ofercie są podwiązki wykończone od spodu paskiem przezroczystego silikonu. Zabezpiecza on ozdobę przed niekontrolowanym przesuwaniem.

 

CHCĘ PODWIĄZKĘ Z SILIKONEM!

 Ponadto liczy się design. Podwiązka powinna być delikatna, może mieć dyskretną ozdobę w postaci materiałowego kwiatka z połyskliwym oczkiem czy też srebrzystej przywieszki w formie słonika – na szczęście!

 

ZOBACZ CZERWONE PODWIĄZKI

Do podwiązki obowiązkowo wybieramy pasujące figi. Nasze Klientki szczególnie upodobały sobie model Tanga, który świetnie prezentuje się w czerwieni. Wielbicielki klasyki chętnie sięgną po gładkie, proste figi SIMPLE, po raz pierwszy dostępne w czerwonej wersji. Na studniówkę, a potem na maturę można także wybrać popularny model CHEEKIE, KISS lub HIPSTER.

 

CHCĘ CZERWONE SIMPLE

 Inne, popularne studniówkowe przesądy dotyczą między innymi włosów (lepiej ich nie obcinać od balu aż do matury, by nie zostać „ściętym” podczas egzaminu) czy butów (nie wolno ich zdejmować podczas balu studniówkowego i tańczyć na boso, bo na maturze to się zemści). A Wy? Wierzycie w studniówkowe przesądy?

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium