Obsypani nagrodami!

Obsypani nagrodami!

Dwa Złote Laury Konsumenta dla Julimexu

"Laur Klienta" to zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, który przynosi firmom, producentom oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które firmy/produkty/usługi obecnie są liderami jakości i innowacyjności w swojej branży? Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą od polskich klientów, ponieważ wyboru najlepiej ocenianych produktów dokonują oni sami. Laur Klienta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze i formą jego zbiorowej rekomendacji.

Julimex został po raz pierwszy wyróżniony jako „Odkrycie Roku” w 2016. Następnie dwa razy pod rząd (2017 i 2018) otrzymaliśmy wyjątkowo cenione wyróżnienie w postaci Złotego Lauru Konsumenta. Jego logotyp do tej pory widnieje na większości opakowań naszych produktów, przypominając o tym, że w masie innych marek dostrzegli nas sami Klienci.

Czytaj więcej na temat Lauru Klienta

Julimex dwukrotnie pierwszy w raporcie Network Dessous za rok 2019

W ostatnim, zimowym numerze (4/2019) Magazynu Mody Intymnej opublikowano szeroki raport branżowy Network Dessous. To badanie o ogólnoeuropejskim charakterze, przedstawiające wyniki sprzedaży w zakresie produktów, marek i tendencji. Raport realizowany jest na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród popularnych salonów mody bieliźnianej w danym kraju. I tak zgodnie z nim w roku 2019 wskazano Julimex jako bestseller w dziedzinie bielizny modelującej oraz – ku naszemu niezwykłemu zadowoleniu – w segmencie Daywear. Jak podkreślono, szczególną furorę robią w krajowych salonach bieliźnianych nasze figi. Zwrócono uwagę na nowe kolory i wprowadzone ostatnio, oryginalne nadruki. Jednym słowem – majtki Julimex to nowy hit sprzedaży 2019 roku!

Czytaj cały raport Network Dessous

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium