X Salon Bielizny w Łodzi już za miesiąc
X Salon Bielizny w Łodzi już za miesiąc!

Na początek - co pozostaje bez zmian

 

Po pierwsze - targi ponownie będą trwać dwa dni - sobotę i niedzielę (weekend 14-15.03). Ułatwia to dotarcie na imprezę tym, którzy prowadzą własne biznesy i weekend częściowo przeznaczają na pracę. W sobotę impreza rusza o 09:00 i trwa do 18:00. W niedzielę będzie trwać nieco krócej (09:00 - 16:00)

Po drugie - Julimex będzie mieć stoisko w tej samej hali i w tym samym miejscu, co podczas poprzedniej edycji. Przypomnijmy więc (a zapamiętać jest dość łatwo) - znajdziecie nas blisko wejścia do hali, pod numerem F1!

 

A teraz o zmianach

Ma być więcej pokazów! organizator wycofał się z pomysłu organizowania jednego, długiego i spektakularnego show pod koniec pierwszego dnia imprezy. Nowa formuła pokazowa zakłada parę krótszych, skromniejszych pokazów odbywających się kilka razy dziennie, zarówno w sobotę i w niedzielę. Organizator wyraża nadzieję, że dzięki tym zmianom kolekcje prezentowane na wybiegu będą grały pierwsze skrzypce, a możliwość obejrzenia pokazów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę pozwoli wszystkim zainteresowanym na spokojne uczestnictwo w wydarzeniu. W Julimexie w pełni się z tym zgadzamy, szczególnie przypominając sobie tłumy, które nieraz bezskutecznie forsowały wejście do pokazowej hali i nierzadko musiały stamtąd odejść z kwitkiem. Będziemy więc prezentować więcej modeli niż dotychczas!

 Zmieni się formuła wykładów! Podczas nadchodzącej edycji Salonu Bielizny będzie obowiązywać złota zasada 20 minut. Z pewnością będzie to wyzwanie dla prowadzących, ale jednocześnie pozwoli wyłuskać z prezentacji same najważniejsze kwestie, tak zwane “mięso” i w szybkim czasie przekazać zainteresowanym najistotniejsze zagadnienia. Badania pokazują, że 20 minut to także optymalny przedział czasowy, podczas którego możemy być naprawdę uważni – później zaczynamy coraz gorzej przyswajać informacje i tracić koncentrację. To dlatego mówcy podczas prestiżowych TEDtalks mają tylko 18 minut na swoją prezentację. A w tym roku Salon Bielizny czerpie wzorce od najlepszych!

Będzie więcej wystawców! Już wiadomo, że ich liczba zwiększy się o co najmniej 10% w stosunku do poprzedniej, jesiennej edycji. Stoiska z roku na rok są coraz ciekawiej urządzone, a firmy prezentujące towar prześcigają się w pomysłach na jego ekspozycję. Zwiedzający otrzymują dawkę solidnej wiedzy na temat nowości, wszelkiego rodzaju materiały drukowane, upominki i gadżety. I tym razem nikt nie wróci do domu z pustymi rękoma - Julimex już Was o tym zapewnia.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

 Niestety, zgodnie z decyzją organizatorów wiosenna edycja targów Salon Bielizny została odwołana. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w lepszych nastrojach już jesienią 2020!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium