Kwiat Kobiecości po raz kolejny w Julimexie!
Kwiat Kobiecości po raz kolejny w Julimexie!

 W tym sezonie przygotowaliśmy na ten specjalny cel model ulubionych fig Simple w kolorze czerwonym – najbardziej kojarzącym się z Kwiatem Kobiecości. Figi posiadają nadruk w postaci niewielkiego kwiatka – Niezapominajki, będącej symbolem Fundacji. Oferujemy je w rozmiarach S do XL. Cały dochód ze sprzedaży fig trafi na konto Fundacji. Do nas najbardziej przemawia fakt, że każda para sprzedanych fig z kwiatkiem to badanie cytologiczne, które być może uchroni jedną z nas przed przeoczeniem wczesnych objawów niebezpiecznej choroby!

 

 

CHCĘ FIGI KWIAT KOBIECOŚCI!

 

W naszym sklepie internetowym pojawiły się też piękne bransoletki z niezapominajką, symbolizujące konsekwentną walkę z rakiem jajnika i promującą regularne badania cytologiczne wśród Polek. Bransoletka to ciekawa ozdoba, która ma dużo większe znaczenie, niż biżuteria od światowych projektantów – jest od nas dla Was. Od normalnych kobiet – dla normalnych kobiet. Każda z nas jest inna: bez względu na to czy jesteś mężatką, partnerką, mamą czy singielką; bez względu na to czy pasjonuje cię wspinaczka górska czy gotowanie; bez względu na to czy jesteś mała i okrągła, chuda i wysoka; ruda, blond czy czarna; w okularach czy bez. To bransoletka symbolizująca solidarność i mająca przypomnieć Ci o tym, żebyś co roku się zbadała!

 

 

CHCĘ BRANSOLETKĘ Z NIEZAPOMINAJKĄ!

 

Cały dochód ze sprzedaży bransoletek przekazujemy Fundacji Kwiat Kobiecości. Jeżeli lubisz niecodzienne komplety, kup także limitowane, czerwone figi Kwiat Kobiecości w swoim rozmiarze, a bransoletkę będziesz mogła dokupić w promocyjnej cenie 15 PLN! Rabat naliczy się  w koszyku po wpisaniu kodu: KWIATEKWięcej na temat Fundacji dowiesz się tutaj:

https://www.kwiatkobiecosci.pl/ 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium