Julimex i Kwiat Kobiecości 2019
Julimex i Kwiat Kobiecości 2019

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Postanowiły powołać ją do życia, ponieważ statystyki zachorowań na RSM w Polsce były i są przerażające. Polska jest w niechlubnej czołówce zachorowań na Raka Szyjki Macicy. Codziennie 5 kobiet słyszy diagnozę (to łącznie około 2 tysięcy kobiet w ciągu roku). Połowa z nich umiera, bo nowotwór wykryto zbyt późno...

Ida Karpińska jest założycielką i prezesem Fundacji, a także jej najlepszą ambasadorką. Sama przeszła przez piekło niespodziewanej diagnozy RSM, szoku, który się z nią wiązał, ciężkiego leczenia i kilku lat życia w niepewności. Nie poddała się jednak i postanowiła, że zmieni osobistą walkę w symbol wygranej! W tym roku minęło już 10 lat od momentu powołania do życia Fundacji Kwiat Kobiecości i z tej okazji w Warszawie odbyła się uroczysta gala zamykająca tegoroczną edycję akcji. Licznie przybyli goście mieli przyjemność zapoznać się z jej dotychczasowymi, imponującymi wynikami, a także posłuchać wzruszających wspomnień pacjentek z RSM, odczytywanych między innymi przez Tomasza Kota. Galę uświetniła także obecność jej tegorocznych ambasadorów, którymi zostali...znani i lubiani mężczyźni. Tak, Panowie - przypominanie nam, zabieganym kobietom o badaniach to jak najbardziej Wasza rola!!!

Udział marki Julimex w akcji został zauważony - jak mamy nadzieję - przez większość naszych bezpośrednich i pośrednich Klientów. Intensywnie promowaliśmy ideę Kwiatu Kobiecości już w kwietniu, podczas wiosennej edycji Salonu Bielizny w Łodzi. Imprezę odwiedzają właściciele większych i mniejszych sklepów z bielizną, a także największych, krajowych hurtowni z tym asortymentem. Po nitce do kłębka - następnie rozpoczęliśmy regularną dystrybucję plakatów i ulotek informacyjnych. Na pudełkach naszych fig pojawiły się też specjalne naklejki:

 

Zebrana przez nas kwota zasiliła już konto Fundacji, ale jak się zobowiązujemy - na tym nie koniec! Trzymamy kciuki za ambitny cel, który postawiła przed sobą niezwyciężona Ida - zakup własnego cytobusa z profesjonalnym wyposażeniem, pozwalającym na przeprowadzanie bezpłatnych badan cytologicznych w najdalszych zakątkach Polski!

A dla Was mamy najważniejsze przesłanie:

BADAJ SIĘ REGULARNIE!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium