IX Salon Bielizny w Łodzi już w ten weekend!
IX Salon Bielizny w Łodzi już w ten weekend!

 

Branżowe spotkania w Łodzi odbywają się dwa razy w roku i od paru edycji zajmują cały weekend. W dniach 5-6 października będzie można spotkać się z nami na stoisku o numerze F1. Jak co edycję skupimy się na owocnych spotkaniach z potencjalnymi i dobrze znanymi Klientami, prezentacji stałej oferty marki oraz oczywiście – gorących, sezonowych nowości! Tym razem mamy ich wyjątkowo wiele, więc spodziewamy się wzmożonego zainteresowania. Na stoisku będzie można nie tylko obejrzeć produkty, ale i spokojnie usiąść, porozmawiać, napić się kawy czy poczęstować smaczną przekąską. Dla zainteresowanych materiałami drukowanymi będziemy mieć nasz najnowszy katalog, ulotki informacyjne oraz ciekawe upominki, przygotowane specjalnie pod kątem targów.

Po wizycie na stoisku Julimexu też nie zabraknie atrakcji. Do odwiedzenia są inne, liczące się na rynku marki bieliźniane, największe hurtownie czy producenci kostiumów kąpielowych. Można także wziąć udział w jednym z tematycznych seminariów lub wykładów. Wiele osób odwiedza Salon w pierwszym dniu po to, by obejrzeć główny pokaz mody bieliźnianej, w którym również weźmiemy udział. Zainteresowanych szczegółami programu imprezy i szybką rejestracją zapraszamy na stronę Salonu:

POZNAJ PROGRAM SALONU BIELIZNY

 

Po targach na pewno podzielimy się z Wami wrażeniami i pokażemy, co się działo. Liczymy jednak, że w ten weekend będziecie nam towarzyszyć nie tylko wirtualnie, ale i osobiście:) Do zobaczenia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium